obrázok je sken DVD obalu vydania reality show MOJSEJOVCI
uvádzanej v TV markíza. Ide o sken obalu a uvádzam zdroj.

 MOJSEJOVCI.SK

Na Slovensku žije minimálne 50 Mojsejovcov. V Poľsku ich je tiež dosť a mnohí sa dostahovaly do zahraničia. Do Kanady, do USA. Jeden je v Srbsku. Najviac sa však zviditelnil Branislav Mojsej, úspešný spevák, komik a človek čo povie priamo čo si myslí. Rovnako ako jeho manželka Eleonóra, úspešná košická podnikateľka. Títo dvaja sa najviac z celého mena Mojsejovcov zviditelnili na internete aj v médiách. Iné Mojsej je čašník, ďalší učiteľ, tretí kurič, viem o troch študentoch. Ak sa niekomu z nich podarí zviditelniť, bude tu aj on. Ak hľadáte čokoľvek na internete a v médiách o mene Mojsej a Mojsejovci, potom to nájdete tu. Mojsejovci nie sú len Braňo a Norika ale mnoho iných ľudí. Niektorí z nich už rozmýšľali nad návštevou matriky pre zmenu mena z posmechu okolia, iní sú hrdí. Každý je iný. Tu je prehľad článkov o každom Mojsejovi skrátka čo sa dá nájsť v archícoch na internete niečo viac ako len spomenutie mena.

vyberajte si v menu to čo si chcete pozreť

titulka / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005-04 / aktuality
 
Titulka - články, kde sa vyskytuje meno Mojsej  - 2009
článok
článok
článok
článok

Mojsejov opiáš: Taktika mu vyšla! Opäť bude v telke!

Braňo Mojsej
 
04.01.2010 06:00
BRATISLAVA – Bolo to len promo? Braňo Mojsej (42) po dlhšej dobe opäť rozvíril hladinu, keď sa totálne spil, skončil na psychiatrii a manželka Nora podala žiadosť o rozvod. Teraz sú však vraj opäť ako dvaja holúbkovia. A navyše, chystajú návrat na obrazovky televízie Joj. viac na http://www.topky.sk/cl/100313/643.....ktika-mu-vysla-Opat-bude-v-telke-
BRATISLAVA – Bolo to len promo? Braňo Mojsej (42) po dlhšej dobe opäť rozvíril hladinu, keď sa totálne spil, skončil na psychiatrii a manželka Nora podala žiadosť o rozvod. Teraz sú však vraj opäť ako dvaja holúbkovia. A navyše, chystajú návrat na obrazovky televízie Joj.

 
článok
BRATISLAVA - Je jedno, čo o mne napíšete, hlavne nech mám dobrú fotku. Tak toto je heslo niektorých známych tvári nášho šoubiznisu. A ako sa zdá, je im aj jedno, čo vypustia zo svojich úst. Topky.sk vám prinášajú top výroky slovenských celebrít za rok 2009. Aké nezmysly povedali?

 
článok
BRATISLAVA – Smútok, slzy, zúfalstvo! Rok 2009 bol v prípade niektorých jedincov z radov našich prominentov plný sklamania z lásky. Topky.sk vám prinášajú zoznam mileneckých vzťahov, ktorým už odzvonilo. V niektorých prípadoch definitívne, iní sa stále spamätávajú, ale väčšina si už chvalabohu našla náhradu.

 
článok
BRATISLAVA – Chcel zabodovať, ale je na dne! Braňo Mojsej (42) plánoval všetkým ukázať. Prihlásil sa do Eurovízie a veril v úspech. Potom sa však ocitol na psychiatrii. Ba čo viac, v oficiálnom zozname finalistov pesničkovej súťaže nefiguruje. Čo je za tým?!

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA – Nemá to ľahké! Topky.sk zistili, že Braňo Mojsej (42) má po nedeľňajšej opätovnej hospitalizácii na psychiatrii Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach tvrdý režim.

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA – Slopať s ním vedel, znášať následky už nechce! Mojsejov (42) syn Braňo (18) absolvoval so svojím otcom pred niekoľkými dňami alkoholový záťah. Výsledok? Bývalý hudobník skončil na psychiatrii a jeho syn vopchal pred problémami hlavu do piesku!

 
článok
TATRANSKÁ LOMNICA – Chcel sa zabiť! Braňo Mojsej (42) zdrhol v piatok z košickej psychiatrie. Zobral manželke Nore (51) auto a odišiel do ich spoločného apartmánu, ktorý majú v Tatranskej Lomnici. Tam sa opíjal 48 hodín vkuse. Vyvrcholením alkoholového záťahu bol pokus o samovraždu!

 
článok
TATRANSKA LOMNICA - Vyzerá to s ním zle! Ako sme na topkách v piatok informovali, Braňo Mojsej (42) zdrhol z psychiatrie v Košiciach. Manželke vzal auto a celý víkend sa opíjal. V nedeľu ho našli v bezvedomí v apartmáne v Tatranskej Lomnici.

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA - Zdrhol z liečebne! Topky.sk vypátrali, že Braňo Mojsej (42) v piatok nedovolene opustil brány Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

 
článok
BRATISLAVA – Počas ich vzťahu jej viac ublížil ako pomohol! Nora (51) a Braňo (42) Mojsejovci sa takmer po siedmich rokoch manželstva rozvádzajú. Nežnejšia polovička z kontroverzného páru vybavila v stredu na súde všetky potrebné formality. Rozhodla sa tak po tom, ako sa Braňo nedávno spil do nemoty. Tu je 7 dôvodov, prečo to s ním Nora nevydržala.

 
článok
BRATISLAVA – Prehovorila! Nora Mojsejová (51) včera podala na Okresnom súde v Košiciach žiadosť o rozvod s manželom Braňom (41). V súvislosti s tým poskytla topkám exkluzívny rozhovor, v ktorom nám prezradila šokujúce informácie zo života s hudobníkom. Vypočujte si rozhovor s Norou na konci tohto článku!

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA - Už to má za sebou! Nora Mojsejová (51) v stredu navštívila Fakultnú nemocnicu L. Pasteura v Košiciach. Braňovi Mojsejovi (41) tam prišla oznámiť, že krátko predtým podala na miestnom Okresnom súde žiadosť o rozvod.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Ako sme dnes na topkách informovali, Nora Mojsejová (51) včera podvečer dorazila do Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach. Tam sa momentálne nachádza jej manžel Braňo Mojsej (41). Príčinou podnikateľkinej návštevy boli spevákove zdravotné komplikácie.

 
článok
BRATISLAVA / KOŠICE – Vyhráža sa rozvodom, ale nie je jej ukradnutý! Nora Mojsejová (51) včera navštívila svojho manžela Braňa (41) na psychiatrii v Košiciach.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE – Chľast mu rozhodne neprospieva! Kontroverzný spevák z košického Pereša - Braňo Mojsej (41) zavesil na svoju internetovú stránku video, v ktorom sa prihovára k slovenskému ľudu. V ňom tliacha o blížiacom sa konci sveta. Dokonca priznáva, že rozmýšľal nad samovraždou.

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA - Koniec kontroverzného páriku! Nora Mojsejová (51) sa včera rozhodla, že definitívne ukončí manželstvo so spevákom Braňom Mojsejom (41). To však nie je jediné, čím šokovala vo svojej spovedi, ktorú poskytla jojkárskym Promi novinám.

 
článok
BRATISLAVA - Skončila s ním! Nora Mojsejová (51) chce tento týždeň požiadať o rozvod. Tomuto rozhodnutiu predchádzalo niekoľkodňové opíjanie sa jej manžela Braňa Mojseja (41), ktorý skončil po alkoholovom záťahu na psychiatrii.

 
článok
Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky Vás 03. decembra 2009 pozýva na odborný seminár NOVÁ LEGISLATÍVA V CESTNEJ DOPRAVE konaného pod záštitou štátneho tajomíka Ing. Milana Mojša.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE – Exkluzívna premiéra! Topky.sk dnes ako prvé priniesli informáciu, že sa Braňo Mojsej (41) prihlásil do Eurovízie. Vypočujte si skladbu, s ktorou plánuje poraziť konkurenciu.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE – Odhodlanie mu nechýba! Ak ste si mysleli, že vás Braňo Mojsej (41) nemôže ničím prekvapiť, mýlili ste sa. Môže. Topky.sk totiž odhalili, že sa Košičan prihlásil do estévečkarskej Eurovízie.

 
článok
BRATISLAVA – Nepredýchal to! Zdá sa, že Braňo Mojsej (41) má doteraz ťažké srdce na Joža Pročka (44). Je to kvôli „nachytávke“, v ktorej mu zabávač sľúbil dva milióny. A Mojsej sa aj po vyše dvoch rokoch pýta: Kde sú peniaze?!

 
článok
BRATISLAVA – Návrat kontroverznej postavičky! Braňo Mojsej (41) sa stal prvým „poprázdninovým“ hosťom jojkárskej relácie Webmaster, ktorú moderuje Matej Sajfa Cifra (30). Prostoreký Košičan nezostal počas nakrúcania nič dlžný svojej povesti a pustil sa do podpichovania slovenských celebrít.

 
článok
BRATISLAVA – Opäť v žiare reflektorov! Najznámejší obyvateľ košického Pereša Braňo Mojsej (41) sa po dlhej odmlke vracia na televíznu obrazovku. Najnovšie ho uvidíme v jojkárskej relácii.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE – Rozhodol sa prehovoriť! Do týchto chvíľ držal Braňo Mojsej (41) v súvislosti s obvinením svojej manželky Nory (51) z finančného podvodu jazyk za zubami. Najnovšie sa však rozhodol všetko zmeniť.

 
článok
BRATISLAVA – Keď sa kazí, tak sa kazí! Svoje by o tom vedeli rozprávať košickí manželia Nora (50) a Braňo (41) Mojsejovci. Ich posledné týždne možno pokojne nazvať čiernymi. A dôvod na radosť rozhodne nemajú ani v tomto období. Museli totiž zrušiť svoju každoročnú zábavku.

 
článok
KOŠICE – Nezostali bez povšimnutia! Manželia Nora (50) a Braňo (41) Mojsejovci dostali počas uplynulých týždňov jednu trpkú podpásovku za druhou. Boháči z Pereša sa však krušným obdobím nemuseli pretĺcť sami.

 
článok
BRATISLAVA – Od všetkého sa dištancujú! Polícia minulý týždeň obvinila podnikateľku Noru Mojsejovú (51) z finančného podvodu. Topky.sk v súvislosti s tým oslovili ľudí, ktorí s Košičankou spolupracovali počas jej účinkovania v médiách. Výreční moderátori zrazu zostali bez slov.

 
článok
BRATISLAVA – Toto zrejme nečakali ani v najhoršom sne! Manželia Nora (51) a Braňo (41) Mojsejovci za posledné dva dni prežili poriadne krušné chvíle. Dôvodom bola policajná razia u nich doma. Topky.sk sa spojili s Mojsejom, ktorý nám porozprával, ako to celé prebiehalo (pozn. red.: rozhovor prebehol včera okolo 11:00 hod.)

 
článok
BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA - Košická podnikateľka lieta v problémoch. Dôvodom je podozrenie zo spáchania trestného činu podvodu. Ako však samotná podnikateľka tvrdí, celé je to nedorozumenie.

 
článok
BANSKÁ BYSTRICA/BRATISLAVA - Momentálne prežíva najkrušnejšie chvíle v živote! Známa košická podnikateľka Nora Mojsejová (50) sa už od 11:00 hod potí na výsluchu v Banskej Bystrici!

 
článok
BRATISLAVA – Psíkov slovenského šoubiznisu netreba nejak zvlášť predstavovať. Známi sú už dosť. Teraz však aj vy máte možnosť zviditeľniť svojho štvornohého miláčika! Topky.sk pre vás totiž prichystali súťaž o Naj psa 2009.
 

2009 © myšlienka a vytvorenie stránky Peter M. -  autor obrázku manželov Mojsejovcov je TV Markiza so sídlom v Bratislave. Ja som so sídlom v Košicach ale ne z Pereša.