obrázok je sken DVD obalu vydania reality show MOJSEJOVCI
uvádzanej v TV markíza. Ide o sken obalu a uvádzam zdroj.

 MOJSEJOVCI.SK

Na Slovensku žije minimálne 50 Mojsejovcov. V Poľsku ich je tiež dosť a mnohí sa dostahovaly do zahraničia. Do Kanady, do USA. Jeden je v Srbsku. Najviac sa však zviditelnil Branislav Mojsej, úspešný spevák, komik a človek čo povie priamo čo si myslí. Rovnako ako jeho manželka Eleonóra, úspešná košická podnikateľka. Títo dvaja sa najviac z celého mena Mojsejovcov zviditelnili na internete aj v médiách. Iné Mojsej je čašník, ďalší učiteľ, tretí kurič, viem o troch študentoch. Ak sa niekomu z nich podarí zviditelniť, bude tu aj on. Ak hľadáte čokoľvek na internete a v médiách o mene Mojsej a Mojsejovci, potom to nájdete tu. Mojsejovci nie sú len Braňo a Norika ale mnoho iných ľudí. Niektorí z nich už rozmýšľali nad návštevou matriky pre zmenu mena z posmechu okolia, iní sú hrdí. Každý je iný. Tu je prehľad článkov o každom Mojsejovi skrátka čo sa dá nájsť v archícoch na internete niečo viac ako len spomenutie mena.

vyberajte si v menu to čo si chcete pozreť

titulka / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005-04 / aktuality
 
Titulka - články, kde sa vyskytuje meno Mojsej  - 2008
článok
článok
článok
článok
Alkohol je metla ľudstva! A riadne občas pozametá aj s našimi známymi osobnosťami. Robo Mikla (26) o svojich problémoch pred pár dňami otvorene prehovoril a momentálne sa lieči na protialkoholickom. „Vďaka“ alkoholu sme už však mohli vidieť vystrájať aj Ivanu Christovú (37) či Jána Slotu (54).

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Prvé zábery Roba Miklu (26) po približne mesiaci! Bleskovky.sk ako prvé odhalili to, kde sa lieči kontroverzný spevák od závislosti od alkoholu. Na východe mu pomáha Braňo Mojsej. Ako sa zdá, zrejme na základe podnetu nášho portálu sa rozhodol o svojom boji prehovoriť!

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE – Spojil ich chľast! Bleskovky.sk zistili, že kontroverzný spevák Robo Mikla (26) vyhľadal kvôli problémom s pitím pomoc u abstinujúceho alkoholika Braňa Mojseja (40). Čo na to hovorí najznámejší obyvateľ košického Pereša?

 
článok
BRATISLAVA – Hudobník Marián Greksa nabral v rozhovore pri pive guráž! Rozhodol sa, že predstaví Slovensku svoj patent na rozum a úspech. A jeho výplody naozaj stoja za pozornosť.

 
 

2009 © myšlienka a vytvorenie stránky Peter M. -  autor obrázku manželov Mojsejovcov je TV Markiza so sídlom v Bratislave. Ja som so sídlom v Košicach ale ne z Pereša.