obrázok je sken DVD obalu vydania reality show MOJSEJOVCI
uvádzanej v TV markíza. Ide o sken obalu a uvádzam zdroj.

 MOJSEJOVCI.SK

Na Slovensku žije minimálne 50 Mojsejovcov. V Poľsku ich je tiež dosť a mnohí sa dostahovaly do zahraničia. Do Kanady, do USA. Jeden je v Srbsku. Najviac sa však zviditelnil Branislav Mojsej, úspešný spevák, komik a človek čo povie priamo čo si myslí. Rovnako ako jeho manželka Eleonóra, úspešná košická podnikateľka. Títo dvaja sa najviac z celého mena Mojsejovcov zviditelnili na internete aj v médiách. Iné Mojsej je čašník, ďalší učiteľ, tretí kurič, viem o troch študentoch. Ak sa niekomu z nich podarí zviditelniť, bude tu aj on. Ak hľadáte čokoľvek na internete a v médiách o mene Mojsej a Mojsejovci, potom to nájdete tu. Mojsejovci nie sú len Braňo a Norika ale mnoho iných ľudí. Niektorí z nich už rozmýšľali nad návštevou matriky pre zmenu mena z posmechu okolia, iní sú hrdí. Každý je iný. Tu je prehľad článkov o každom Mojsejovi skrátka čo sa dá nájsť v archícoch na internete niečo viac ako len spomenutie mena.

vyberajte si v menu to čo si chcete pozreť

titulka / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005-04 / aktuality
 
Titulka - články, kde sa vyskytuje meno Mojsej  - 2007
článok
článok
článok
BRATISLAVA/PEREŠ - Ako býva zvykom pri zisku titulu, aj v prípade ankety o Najhlúpejšiu celebritu Slovenska sme oslovili čerstvých držiteľov ocenenia Braňa (37) a Noru (47) Mojsejovcov, aby sa s čitateľmi podelili o svoje prvé pocity...

 
článok
BRATISLAVA - V ankete Nového Času o Najhlúpejšiu slovenskú celebritu nastal zvrat. Aj keď v rebríčku jednoznačne a s prehľadom viedli manželia Mojsejovci, Nový Čas sa ich rozhodol vyradiť.

 
článok
Víťazi ankety Slávik 2007 sú už známi! Slávnostný galaprogram udeľovania prestížnych hudobných cien otvorila skupina Tublatanka, po ktorej priskákal vo veľkom štýle na pódium moderátor večera Martin Pyco Rausch, z ktorého sa vykľul parkourista Vlado Zlatoš.

 
 
BRATISLAVA - Legendárni autori a interpreti, hudobní producenti, vydavatelia a kritici zostavili rebríček 100 najlepších albumov slovenskej populárnej hudby za posledných štyridsať rokov.

 
článok
KOŠICE - „Talkshow Čo na to Mojsejovci v Jojke robiť nechceme a nebudeme,“ oznámil včera Novému Času Braňo Mojsej

 
 
BRATISLAVA - Rodina mladej Češky, ktorú v polovici júla pri ceste autom za Strečnom zabil padajúci kameň, sa chce súdiť. Povedal to jeden z jej príbuzných Jindřich Kopenec.

 
článok
BRATISLAVA - Podľa štátneho tajomníka Ministerstva dopravy pôšt a telekomunikácií SR Milana Mojša sa tunel Višňové bude stavať, hoci v neskoršom termíne.

 
článok
BRATISLAVA - Minimálna mzda na Slovensku sa podľa viceprezidenta Konfederácie odborových zväzov SR (KOZ) Vladimíra Mojša zvýši od začiatku októbra tohto roka.

 
článok
KOŠICE - Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. Toto porekadlo platí aj na Braňa Mojseja (42).

 
 
Kto skončí u Mojsejovcov? (16.07.2007 13:00)
Kontroverzný manželský pár z Pereša sa v novej sezóne na obrazovku vráti v talkshow Čo na to Mojsejovci a Tribunál.

 
článok
KOŠICE - Ten má nápady! Mohli by si povedať jeho susedia, keď sa dozvedeli, že Braňo Mojsej (39) si vedľa jazierka v záhrade pri dome na Pereši stavia štúdio s priliehavým názvom Jezerka.

 
článok
BRATISLAVA - Braňo Mojsej (39) si včera opäť odskočil do Bratislavy na tajné rokovanie s Jojkou.

 
článok
Odpustia Mojsejovci Jojke? (16.05.2007 09:00)
BRATISLAVA - „Za ten podvod nám zaplatíte!“ Vyhrážali sa Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci vo februári televízii JOJ, ktorá pomohla Jožovi Pročkovi spraviť podraz roka a ich poníženie potom odvysielala v relácii Nikdy nehovor nikdy.

 
článok
BRATISLAVA - Už je to takmer isté! Výstrední manželia Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci majú opäť namierené do televízie JOJ!

 
článok
KOŠICE - U Mojsejovcov horelo! Ich honosné sídlo na košickom Pereši sa v pondelok v noci pokúsil niekto podpáliť.

 
článok
BRATISLAVA - Milan Kňažko po štyroch rokoch opustil post generálneho riaditeľa Televízie JOJ a jeho flek zostal prázdny.

 
článok
Je to ten PRAVÝ? (19.02.2007 09:00)
Oblečenie alebo vek vám to určite neprezradia. My však vieme, ako zistiť, či sa okolo vás obšmieta budúci otec vašich detí alebo nekonečná láska trvajúca presne jednu noc.

 
článok
BRATISLAVA - Sviatok svätého Valentína sa počas niekoľkých rokov úspešne etabloval aj na Slovensku.

 
článok
BRATISLAVA - Nora Mojsejová už nákupnou horúčkou netrpí len pri výbere vlastnej garderóby, ale aj v prípade svojho milovaného čínskeho chocholatého psíka Rina za 40-tisíc.

 
článok
BRATISLAVA - To je ale paradox! Jojka zrejme nechtiac pomohla k urovnaniu napätých vzťahov medzi košickými boháčmi s televíziou Markíza.

 
článok
Televízna bitka o Mojsejovcov (06.02.2007 14:00)
BRATISLAVA - Keď potrebujú zvýšiť sledovanosť, tak ich milujú!

 
článok
KOŠICE - Medzi košickými boháčmi a televíziou JOJ sa rozhorela krutá vojna!

 
článok
BRATISLAVA - Očistiť svoju povesť po nachytávke televízie JOJ!

 
článok
BRATISLAVA - Potupa a navyše zadarmo! Košický manželský pár Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci za včerajšie účinkovanie v jojkárskej relácii Nikdy nehovor nikdy! nedostali ani korunu.

 
článok
Mojsejove vulgarizmy na Noru! (15.01.2007 15:00)
BRATISLAVA - Dnes nastal deň zúčtovania!

 
článok
BRATISLAVA - Poníženie o dva týždne skôr! Scénku s nachytaním o výstredných manželov z košického Pereša v relácii Nikdy nehovor nikdy s podtitulom Mojsejovský špeciál chce televízia JOJ dostať na televízne obrazovky čo najskôr.

 
článok
Dôjde aj na paragrafy? (10.01.2007 08:00)
Škandál na tlačovej konferencii MOJSEJOVCOV bude mať zrejme súdnu dohru. Po tom, ako sa šokovaní manželia dozvedeli, že žiadna zmluva s TV JOJ sa nekoná a že sa stali len obeťami nachytávky do relácie Nikdy nehovor nikdy, sú na ťahu oni.

 
článok
KOŠICE - „Srandu si z nás nikto robiť nebude,“ zúria manželia Mojsejovci, z ktorých si TV JOJ pred pár dňami poriadne vystrelila.
 
 

2009 © myšlienka a vytvorenie stránky Peter M. -  autor obrázku manželov Mojsejovcov je TV Markiza so sídlom v Bratislave. Ja som so sídlom v Košicach ale ne z Pereša.