obrázok je sken DVD obalu vydania reality show MOJSEJOVCI
uvádzanej v TV markíza. Ide o sken obalu a uvádzam zdroj.

 MOJSEJOVCI.SK

Na Slovensku žije minimálne 50 Mojsejovcov. V Poľsku ich je tiež dosť a mnohí sa dostahovaly do zahraničia. Do Kanady, do USA. Jeden je v Srbsku. Najviac sa však zviditelnil Branislav Mojsej, úspešný spevák, komik a človek čo povie priamo čo si myslí. Rovnako ako jeho manželka Eleonóra, úspešná košická podnikateľka. Títo dvaja sa najviac z celého mena Mojsejovcov zviditelnili na internete aj v médiách. Iné Mojsej je čašník, ďalší učiteľ, tretí kurič, viem o troch študentoch. Ak sa niekomu z nich podarí zviditelniť, bude tu aj on. Ak hľadáte čokoľvek na internete a v médiách o mene Mojsej a Mojsejovci, potom to nájdete tu. Mojsejovci nie sú len Braňo a Norika ale mnoho iných ľudí. Niektorí z nich už rozmýšľali nad návštevou matriky pre zmenu mena z posmechu okolia, iní sú hrdí. Každý je iný. Tu je prehľad článkov o každom Mojsejovi skrátka čo sa dá nájsť v archícoch na internete niečo viac ako len spomenutie mena.

vyberajte si v menu to čo si chcete pozreť

titulka / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005-04 / aktuality
 
Titulka - články, kde sa vyskytuje meno Mojsej  - 2006
článok
článok
Nikde ich nechcú (27.12.2006 08:00)
BRATISLAVA - Zdalo sa, že manželia Mojsejovci na obrazovkách slovenských televízií nadobro skončili, no oni znova udreli! Braňo a Nora Mojsejovci cez zimu nespali a pripravili nové projekty!

 
článok
Cmorikov hattrick (15.12.2006 16:00)
„Konečne!“ hlesol Jano Baláž potom, čo Elán zosadila z trónu skupina Desmod. Konečne – šumelo hľadiskom NTC, kde sa odohrala najveľkolepejšia šou v histórii diváckej ankety muzikantskej popularity.

 
článok
BRATISLAVA - Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety Slávik 2006:

 
článok
Ich talizmany pre šťastie (24.11.2006 11:00)
BRATISLAVA - Plyšový medvedík, digitálny fotoaparát, najlepší kamarát, ale aj vlastné dieťa.

 
článok
Kto umlčal Mojsejovcov? (16.11.2006 00:00)
KOŠICE - Manželia Mojsejovci akoby sa do zeme prepadli! Výstredná dvojica Nora (48) a Braňo (39) z košického Pereša sa po tom, ako dostala vyhadzov z televízie Markíza, záhadne odmlčala a na všetky otázky novinárov odpovedá stroho: „Bez komentára.“ Kam sa podeli výreční priatelia slobodného slova? Kto im zalepil ústa? A kedy konečne opäť prehovoria?

 
článok
BRATISLAVA - Obľúbený moderátor Markízy Vilo Rozboril (38), ktorý dotiahol Mojsejovcov na televízne obrazovky, ich dnes aj „odprevadí na druhý svet“.

 
článok
Už sa valí špina! (10.11.2006 00:00)
KOŠICE/BRATISLAVA - Košickí milionári Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci pokračujú v boji s televíziou Markíza!

 
článok
KOŠICE - Do jamy levovej sa odvážil manželský pár Monsterovcov (Dano Dangl a Petra Polnišová), keď sa rozhodol nakrútiť ďalšiu epizódu zábavnej relácie S.O.S. priamo v sídle výstredných pracháčov - v Košiciach.

 
článok
BRATISLAVA - Neuveriteľné, ale je to tak! Mora a Chruňo Monsterovci z relácie SOS z obrazoviek Slovenskej televízie nezmiznú, napriek tomu, že ich „vzory“ Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci v Markíze skončili! Mediálna vojna medzi tvorcami estévečkárskej relácie a výstrednými Košičanmi sa tak skončila víťazstvom esóeskárov.

 
článok
BRATISLAVA - „Buď ja, alebo Mojsejovci!“ dotlačila do kúta Markízu jedna z jej najobľúbenejších televíznych moderátoriek Martina Šimkovičová-Bartošíková (35).

 
článok
BRATISLAVA - Spevácka anketa Zlatý slávik 2006 sa blíži k veľkému finále! Od minulého ročníka sa však do hlasovania môžu zapojiť aj tí zlomyseľnejší.

 
článok
Mojsejovci vs. Šimkovičová (03.11.2006 17:00)
BRATISLAVA – Markizáčka-nemarkizáčka, milionári Nora (48) a Braňo (39) Mojsejovci z košického Pereša sa už púšťajú aj do jednej z najznámejších moderátoriek tejto televízie!

 
článok
Mojsej: Poviem kto pije! (03.11.2006 10:00)
BRATISLAVA - Kontroverzní Mojsejovci si už dnes vo svojej šou Nora a Braňo vezmú na paškál aj obľúbenú tému Braňa Mojseja (39) - alkohol!

 
článok
Skrývajú sa? (28.10.2006 10:00)
Keď v jednom z predchádzajúcich vydaní relácie Nora a Braňo museli manželia MOJSEJOVCI odpovedať na otázku o deťoch, boli zaskočení. Nora sa vyhovorila na strach z lekárov, Braňo mlčal. Napriek tomu, že on už jedno dieťa má.

 
článok
KOŠICE/PREDNÁ HORA - Abstinujúci alkoholik Braňo Mojsej (39), ktorý nemá problém otvorene rozprávať o svojej niekdajšej záľube v popíjaní.

 
 
Kto vyhraj DVD Laco Lučenič? (23.10.2006 15:30)
Po viac ako dvoch rokoch a vyše 40 úspešných reprízach hudobno-divadelného projektu Satisfactory chystá Laco Lučenič celoslovenskú šnúru koncertov.

 
článok
BRATISLAVA - Na slovný súboj vyzvú dnes večer Mojsejovci exmoderátorku Emu Tekelyovú v markizáckej relácii Nora a Braňo!

 
článok
KOŠICE – Dlho utajované prekvapenie pre košickú podnikateľku Noru Mojsejovú k jej 48. narodeninám, ktoré bude oslavovať už túto sobotu, prasklo! Turbomíňačka z Pereša by totiž na svojej oslave mala počuť Happy Birthday z úst samotného speváka Jon Bon Joviho! Manžel Braňo Mojsej (39) údajne obj ednal amerického rockera, ktorého jeho manželka „žerie“.

 
článok
KOŠICE - Výstrední manželia Mojsejovci síce nemajú hlboko do vrecka, no aj tak ich poriadne nahnevalo, keď zistili, že za minulý rok musia zaplatiť elektrárňam nedoplatok, ktorý sa šplhá až na stotisíc korún! Navyše im spoločnosť pre vysoký účet zvýšila pravidelné splátky a košický pár teraz musí mesačne splácať až dvanásťtisíc korún! Prečo Mojsejovci minulý rok toľko svietili?

 
 
Piatková primetimová zostava je kompletná! K Mojsejovcom a Hviezdam na ľade pribudlo SuperTelo, ktoré karty sledovanosti síce zamiešalo, kontroverznú šou Nora a Braňo však neohrozilo.

 
článok
Mojsejovci znižujú latku (13.10.2006 06:00)
BRATISLAVA - Minuli sa hviezdy? Zrejme áno, pretože v dnešnej šou Nora a Braňo už manželia Mojsejovci nebudú prevetrávať tie najznámejšie celebrity a aktuálne útoky proti ich osobám. V pravidelnej rubrike Čo my na to? príde rad na „druhú cenovú“ slovenského šoubiznisu.

 
článok
Nora sa chce vydávať! (12.10.2006 10:00)
KOŠICE - Nora (46) a Braňo (39) Mojsejovci si domov pozvali veštkyňu! Dvojica si svoj osud dala vyčítať chiromanke a numerologičke Svetlane z Moldavska, ktorá v dome na Pereši strávila niekoľko hodín. Košickí boháči sa priznali, že ešte krátko pred stretnutím s jasnovidkou prežívali obrovské napätie a strach.

 
článok
BRATISLAVA - Manželia Mojsejovci sa počas svojej piatkovej šou Nora a Braňo preriekli. Zaskočila ich otázka, na ktorú nebol nikto z nich pripravený: Nechceli by mať dieťa? Hoci Nora o vlastnej ratolesti nechce ani počuť, Braňo necháva všetko na rozhodnutie Boha...

 
článok
BRATISLAVA - Ešte pár hodín pred spustením úvodnej zvučky markizáckej šou Nora a Braňo vládli v piatok v zákulisí napätie a nervozita!

 
 
Mojsejovci verzus SOS (07.10.2006 08:00)
Vybavujú si účty cez televíznu obrazovku a divákom je do popuku. Kto komu zasadí posledný úder?

 
článok
BRATISLAVA - Je to možné? Najsledovanejší slovenskí manželia Mojsejovci neberú za jednu časť svojej šou Nora a Braňo dohromady viac ako 60-tisíc korún.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Vypípanie jediného mena v šou Nora a Braňo poriadne naštrbilo vzťahy medzi televíziou Markíza a ich najväčšími hviezdami týchto dní - manželmi Mojsejovcami.

 
článok
BRATISLAVA - Malé firmy do 20 zamestnancov, ktorých sa nárast najnižších miezd dotkne najvýraznejšie, dávajú podľa Juraja Borgulu z RÚZ prácu približne 900 tisíc zamestnancom.

 
článok
Mojsejovci: Svadba za milión! (29.09.2006 15:30)
KOŠICE - Keď milionárka, tak svadba za milión! Taký bol účet za sobáš boháčky Nory Mojsejovej (48) a speváka Braňa Mojseja (38), ktorí si sľúbili vernosť v januári 2003.

 
článok
BRATISLAVA - Našli si ďalšiu obeť! Kontroverzní Nora (46) a Braňo (39) Mojsejovci sa po nepríjemných útokoch na dvojicu „esóeskárov“ Petru Polnišovú (29) a Dana Dangla (30) tentoraz zamerali na moderátora TV JOJ Mateja Sajfu Cifru (26) a zavalili ho spŕškou kritiky! Čo proti nemu vlastne majú? A ako sa mladý moderátor bude brániť proti slovám boháčov?

 
 
Mojsejovci verzus SOS (22.09.2006 07:23)
Vybavujú si účty cez televíznu obrazovku a divákom je do popuku. Kto komu zasadí posledný úder?

 
článok
BRATISLAVA - Mojsejovci sú kvalitný tovar! Ukázalo to aj piatkové živé vysielanie, ktorým košickí boháči uviedli svoju novú markizácku šou Nora a Braňo. Sledovali ju viac než dva milióny Slovákov a s obrovským náskokom porazila aj úvodný diel jojkárskej krasokorčuliarskej šou. A hoci Markíza dlho váhala, či do ringu v priamom prenose vpustí výrečných Mojsejovcov a moderátora Vila Rozborila (38), teraz je už jasné, že to bol dobrý ťah. A televízia preto zvažuje, že bude v živom vysielaní pokračovať! No problémom je Vilo, ktorému sa asi podlomili kolená...

 
 
Niektorí by ich zadupali pod čiernu zem, iní nadšene sledujú ich hlášky i životný štýl. Mojsejovci odhalia ešte viac v novej markizáckej šou. „Bude to niečo ako Osbournovci, ibaže oni sú viac trafení ako my,“ vyhlásila Nora.

 
článok
BRATISLAVA - Bolo že to slávy, keď sa dvojnásobný bývalý porotca SuperStar Laco Lučenič (54) rozhodol pomôcť mladému spevákovi Ivanovi Štroffekovi (22) s jeho vlastným albumom! No spolupráca vydržala len niekoľko mesiacov, keď nastal obrat. Spevácky talent si totiž s producentom svojho albumu vošiel do vlasov a Štroffek zmenil okolo seba tím ľudí. Prečo sa ich cesty rozišli a čo sa deje v zákulisí?

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Pred tromi rokmi Braňo Mojsej (38) naspieval pieseň Hádanky tiel a dokonca k nej nakrútil videoklip. Jej autorom bol hudobník Laco Lučenič. Pieseň sa však v Mojsejovom podaní neujala a možno aj preto sa ju teraz bývalý porotca SuperStar rozhodol ponúknuť ďalšiemu interpretovi - exfinalistovi hudobnej megašou Ivanovi Štroffekovi, ktorému Lučenič dokonca produkuje aj prvý album. A to milionára z Pereša poriadne pobúrilo.

 
článok
BRATISLAVA - Konečne! Od okamihu, keď košickí manželia Braňo (39) a Nora (46) Mojsejovci v priamom prenose vlastnej reality show obvinili členov štábu z manipulovania hlasovania, uplynulo 14 mesiacov a až teraz si muži zákona začali pozývať na výsluch svedkov z televíznej šou. „Konečne vyjde pravda najavo,“ nádeja sa Braňo.

 
 
BRATISLAVA - Poslanecký sľub dnes zložilo 21 poslancov. Okrem Ľuboša Micheľa (SDKÚ-DS), ktorý bol v čase ustanovujúcej schôdze na futbalových majstrovstvách sveta, zložilo poslanecký sľub 20 ďalších zákonodarcov.

 
článok
BRATISLAVA - K vyše tridsiatim letným hudobným festivalom na Slovensku tento rok po prvý raz pribudne aj Mojsejfest! Jeho organizátormi, hlavnými hviezdami a zároveň aj sponzormi sú extravagantní solventní manželia Nora a Braňo Mojsejovci, ktorí očakávajú obrovský nápor divákov chtivých zábavy. Veď vstupné, všetky atrakcie i zaujímavý kultúrny program budú zadarmo.

 
článok
Mojsejovci sa vracajú (28.06.2006 10:25)
BRATISLAVA - Ich fanúšikovia sa tešia, odporcovia zúria. Po vyše roku sa výstredný manželský pár Braňo (39) a Nora (48) Mojsejovci ako dvojica vracia na obrazovky TV Markíza. V septembri sa tak opäť spolu objavia v novom formáte, ktorý bude úplne odlišný od reality show Mojsejovci. Tá mala veľký divácky úspech a skončila sa minulý rok koncom júna. „Bude to taká typická „mojsejovina“, prezradil s úsmevom košický spevák.

 
článok
KOŠICE - Bola to láska ako z románu Danielle Steel! Len štyri mesiace stačili jednému z najkontroverznejších párov na Slovensku, Braňovi (39) a Nore (48) Mojsejovcom, na to, aby po preskočení prvej iskry spečatili svoju lásku sobášom. A za tri roky manželstva prežili spolu toľko, čo niektorí za celý život.

 
článok
KOŠICE - Bol to žúr, ako sa patrí! Na oslavu svojich 38. narodenín v jednom z košických hotelov si Braňo Mojsej pozval priateľov z celého Slovenska. Zábavu do skorých ranných hodín si na párty užívali aj známe tváre zo šoubiznisu - napríklad spevák Miro Jaroš (28) či markizácka moderátorka Erika Judínyová (32) - a poriadne to roztočili.

 
článok
KOŠICE - Splnil to, čo sľúbil! Kontroverzný spevák Braňo Mojsej (38) pred časom vyhlásil, že začne vyrábať vlastnú liehovinu a dnes je to už skutočnosť. Alkohol s názvom Mojsej vodka je už na svete a prvé fľaše zišli z výrobného pásu v deň jeho druhého výročia nástupu na protialkoholické liečenie na Prednej Hore.

 
článok
BRATISLAVA - Televízia Markíza začne na námet Braňa Mojseja v septembri vysielať novú "soft" reality show s názvom Hotel. Podľa hovorkyne televízie Ivany Semjanovej pôjde o reality show so sociálnym podtextom - víťaz má totiž vyhrať miesto prevádzkára hotela.

 
článok
BRATISLAVA - Nová súťažno-zábavná relácia Markízy Nákupná horúčka sa otriasa v základoch. Už po prvom diele sa porotkyňa Nora Mojsejová (48) vyhráža, že svoj flek nadobro opustí. Dôvodom jej zúrivosti sú nedeľné Vilomeniny.

 
článok
Papeky v civile (15.01.2006 12:00)
Mnohí si myslia, že televíznou hviezdou sa može stať len anorektická peroxidová blondínka. PETRA POLNIŠOVÁ (29), hviezda zábavnej relácie SOS, tento mýtus vyvracia. Napriek tomu, že nezodpovedá ideálu, patrí medzi najlepšie slovenské komičky. Hlášky typu „Cica, nežer!“ sú už kultové a rozumie im každý.
 
 

2009 © myšlienka a vytvorenie stránky Peter M. -  autor obrázku manželov Mojsejovcov je TV Markiza so sídlom v Bratislave. Ja som so sídlom v Košicach ale ne z Pereša.