obrázok je sken DVD obalu vydania reality show MOJSEJOVCI
uvádzanej v TV markíza. Ide o sken obalu a uvádzam zdroj.

 MOJSEJOVCI.SK

Na Slovensku žije minimálne 50 Mojsejovcov. V Poľsku ich je tiež dosť a mnohí sa dostahovaly do zahraničia. Do Kanady, do USA. Jeden je v Srbsku. Najviac sa však zviditelnil Branislav Mojsej, úspešný spevák, komik a človek čo povie priamo čo si myslí. Rovnako ako jeho manželka Eleonóra, úspešná košická podnikateľka. Títo dvaja sa najviac z celého mena Mojsejovcov zviditelnili na internete aj v médiách. Iné Mojsej je čašník, ďalší učiteľ, tretí kurič, viem o troch študentoch. Ak sa niekomu z nich podarí zviditelniť, bude tu aj on. Ak hľadáte čokoľvek na internete a v médiách o mene Mojsej a Mojsejovci, potom to nájdete tu. Mojsejovci nie sú len Braňo a Norika ale mnoho iných ľudí. Niektorí z nich už rozmýšľali nad návštevou matriky pre zmenu mena z posmechu okolia, iní sú hrdí. Každý je iný. Tu je prehľad článkov o každom Mojsejovi skrátka čo sa dá nájsť v archícoch na internete niečo viac ako len spomenutie mena.

vyberajte si v menu to čo si chcete pozreť

titulka / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005-04 / aktuality
 
Titulka - články, kde sa vyskytuje meno Mojsej  - 2005 - 2004
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Spevák Braňo Mojsej (37) opäť šokuje! Nedávny krátky návrat k alkoholu v ňom vzbudil potrebu informovať o jeho škodlivosti mladistvých. Košičan má v pláne chodiť po základných školách a študentom rozprávať o tom, ako mu alkohol takmer zničil život. Na financovanie týchto sedení však zvolil vskutku kuriózny spôsob. Svoje meno chce prepožičať vodke, ktorá bola jeho obľúbeným nápojom v čase alkoholových orgií.

 
článok
Nora, kde je šijací stroj? (21.12.2005 11:00)
Pamätáte sa na súboj MOJSEJOVCOV s bezdomovcami na Markíze? Prešiel rok a ... Prví sa vyštverali ešte vyššie po rebríčku svojráznej slávy a druhí zostali na dne.

 
článok
Mojsejovci predsa na Markíze! (21.12.2005 00:00)
BRATISLAVA - Slovnému „pendlovaniu“ košických manželov Mojsejovcov medzi dvoma komerčnými televíziami je koniec! Po dlhom naťahovaní a vyhláseniach, že projekty Jojky ich zaujali viac, podpísali zmluvu predsa len s TV Markíza. „Je to definitívne,“ potvrdil nám túto správu hovorkyňa televízie Ivana Semjanová. Boháči z Pereša sa na jej obrazovkách objavia hneď vo dvoch reláciách!

 
článok
BRATISLAVA - Košickí boháči manželia Mojsejovci v Bratislave problém s parkovaním zjavne nemajú! Dokázali to aj včera, keď si svojho bavoráka s poznávacou značkou s menom majiteľky terénneho auta odstavili na vyšrafovanej ploche neďaleko známeho bratislavského hotela v centre mesta. A to na pravé poludnie, keď je v meste najväčšia premávka.

 
článok
Je Braňo číslo tri? (03.12.2005 07:00)
Extravagantná boháčka z Košíc NORA MOJSEJOVÁ (47) zverejňuje, že jej súčasný muž spevák BRAŇO MOJSEJ (37) je jej druhým manželom. Kamaráti z mladosti si však pamätajú aj inú svadbu. Prečo sa k tomu nepriznáva?

 
článok
KOŠICE - Abstinenčná kríza, psychická vyčerpanosť a nechuť žiť. Presne takto sa cítil košický spevák Braňo Mojsej (37) po tom, ako po poldruharočnej prestávke opäť siahol po fľaške. Depresia po návrate z liečebne na Prednej Hore (okr. Revúca) bola taká silná, že vo vile na košickom Pereši chcel tajne spáchať samovraždu.

 
článok
KOŠICE - Manželia Mojsejovci majú za sebou ťažké obdobie. Pred necelými dvoma týždňami sa Braňo (37) ešte utápal v liehu, jeho polovička Nora (47) zas uvažovala nad definitívnym rozchodom.

 
článok
KOŠICE - To je teda život! Už deň po návrate z protialkoholickej liečebne na Prednej Hore si Braňo Mojsej (37) opäť plnými dúškami užíva luxus. Jeho prvá cesta viedla včera do autosalónu, kde staršie autá vymenil za dva „funglové“ bavoráky!

 
článok
Denne som vypil fľašu vodky (16.11.2005 00:00)
KOŠICE - Spevák Braňo Mojsej (37) je už opoť doma v luxusnej vile na Pereši! Liečebňu na Prednej Hore, kde sa po takměř týždňovom alkoholovom opojení liečil, opustil včera dopoludnia. O tom, prečo začal po roku a pol znovu piť, ako prežil dni u svojej matky v Smolníku, a či sa podriadi tvrdým požiadavkám svojej manželky Nory (47), sa vyspovedal v exkluzivním rozhovore pre Nový Čas.

 
 
Ušiel k mame (15.11.2005 08:00)
BRAŇO MOJSEJ (37) ušiel od svojej manželky NORY z exkluzívnej 'zlatej klietky“ a na niekoľko dní sa uspokojil s rozpadnutým príbytkom bez vody a kúrenia.

 
článok
Braňo Nore: Neopúšťaj ma! (11.11.2005 00:00)
BRATISLAVA - Braňa Mojseja (37) hryzie svedomie! Jeho manželka Nora (47) mu dala jasne najavo, že mu neverí a nad ich manželstvom preto visí obrovský otáznik. „Hovorí, že ho to mrzí. To však povedal už veľakrát. Má strach. Cíti, že toto už bola možno posledná kvapka,“ povedala kontroverzná boháčka krátko po tom, ako mu včera popoludní prvýkrát zatelefonovala do ústavu na Prednej Hore.

 
článok
BRATISLAVA/PREDNÁ HORA - Po dňoch plných strachu a hnevu ho konečne dostala tam, kam chcela. Nora Mojsejová (47) svojho manžela Braňa (37), ktorý bol takmer týždeň opitý na mol, včera okolo jednej popoludní zverila do rúk odborníkom.

 
článok
BRATISLAVA - Takto sme ho ešte nevideli! Strhaný, zarastený, v teplákoch a vyťahanej mikine sa neistým krokom spevák Braňo Mojsej (37) vrátil do prepychovej vily na Pereši. Po takmer týždni, ktorý strávil naliaty v liehu, sa svojej manželke Nore (47) konečne ozval.

 
článok
Braňo Mojsej: Opäť pije! (07.11.2005 00:00)
PREDNÁ HORA/KOŠICE - Spadol do toho znova! Opitý a v rozjarenej nálade sa do protialkoholickej liečebne na Prednej Hore dal v utorok večer doviezť manžel košickej milionárky Nory Mojsejovej (47) spevák Braňo (37).

 
článok
Mojsejovci sa vracajú do TV! (27.10.2005 00:00)
BRATISLAVA - Kontroverzní manželia Mojsejovci sú späť! Len v júni zabuchli za sebou dvere v Markíze, kde bodovali so svojou reality show Mojsejovci a už sa opäť chystajú na veľký návrat. Nie však k repčíkovcom! S tými sa totiž boháči z košického Pereša nerozišli v najlepšom.

 
 
BRATISLAVA/KOŠICE - Mojsejovci ukázali Markíze dlhý nos! Nízka sledovanosť megalomanskej reality show Big Brother-Súboj prinútila vedenie Repčíkovej televízie rázne konať.

 
článok
Mojsejovi hrozí exekúcia! (28.09.2005 00:00)
KOŠICE – Košický milionár Braňo Mojsej (37) čelí exekúcii za nesplatený dlh. Manžel výstrednej podnikateľky Nory Mojsejovej (47) si pred desiatimi rokmi požičal necelých 500 tisíc a dnes mu hrozí, že exekútor mu skonfiškuje majetok. Spoločnosti INKASTAV s. r. o., ktorá pohľadávku odkúpila od pôvodného veriteľa spoločnosti Delta Management GmbH, s. r. o., dlžnú sumu na úrokoch vo výške 1,2 milióna korún odklepol už aj košický súd.

 
 
Kastingové šialenstvo (27.09.2005 14:00)
Štvordňový košický kasting do druhej série Slovensko hľadá SuperStar obliehalo 1 690 ľudí. Porota musela poriadne zabrať, do celoslovenskej stovky ich postúpilo iba dvadsaťsedem.

 
článok
Mojsej: Politici, do vily! (22.09.2005 10:52)
BRATISLAVA - Manželský pár Braňo a Nora Mojsejovci vyzývajú politikov, aby sa k nim nasťahovali! Sedemdňový pobyt pod drobnohľadom kamier má podľa nich zabezpečiť predstaviteľom politických strán príležitosť prezentovať sa pred voličmi a ukázať svoju pravú tvár.

 
článok
KOŠICE - Milionársky párik z košického Pereša - manželia Mojsejovci - sú v šoku. Producentská spoločnosť JAM FILM 1999 im konečne vyčíslila 20 % podiel zo zisku z predaja suvenírov - šálok a tričiek s logom nedávno skončenej reality show, ktorej prepožičali svoje meno.

 
 
M-12 sa rozpadáva! (15.08.2005 13:02)
DUCHONKA - Finalisti reality show Mojsejovci, ktorí naspievali multiplatinový hit - V dome - už nie sú zohraný tím. Po odchode z košickej vily síce vystupujú na rôznych hudobných festivaloch, no nikdy nie v kompletnej zostave.

 
 
Budú búrať? (04.08.2005 14:00)
Ešte počas trvania škandálmi ovenčenej šou Mojsejovci sa košickí manželia zastrájali, že sa už nevedia dočkať konca. Pamätná prístavba pre štáb na ich dvore však ešte aj dnes stojí, hoci finále bolo poslednú júnovú nedeľu.

 
článok
ANTALYA/BRATISLAVA - Výbuchy v tureckom letovisku Antalya sa dotkli aj slovenských prominentov. Presne tam totiž dovolenkujú aj pracháči z Košíc - manželia Nora a Braňo Mojsejovci. Tí najprv o výbuchoch vôbec nevedeli, no neskôr sa chaos dotkol aj ich.

 
článok
ALANYA - Nemilé prekvapenie zažili košickí boháči - manželia Mojsejovci po prílete na svoju druhú tohtoročnú letnú dovolenku v tureckej Alanyi. Pani domu z Pereša Nora Mojsejová (47) totiž stratila svoje cestovné doklady a namiesto oddychu ju zrejme čakajú nekonečné vybavovačky na veľvyslanectve.

 
článok
Hurá, je po Mojsejovcoch! (08.07.2005 17:02)
Pavol „Model“ Petrik si odniesol dva milióny, Mojsejovci sa skončili. Bude niekomu za nimi ľúto?

 
článok
Na čo Model míňa výhru? (04.07.2005 00:00)
BRATISLAVA - Sľuby, sľuby, iba prázdne sľuby... Víťaz kontroverznej reality show Mojsejovci Pavol Model Petrík (23) sa po prevzatí dvojmiliónovej výhry z rúk košických boháčov dušoval, že časť peňazí použije na vyšetrenie záhadnej smrti svojho otca. No dnes je všetko inak. Neprešiel ani týždeň a v jeho finančnom rozpočte kolónka s touto položkou chýba. Teraz mieni toto bohatstvo utratiť za nový byt a klávesy!

 
článok
BRATISLAVA - Toto nemá konca-kraja! I keď je už kontroverzná reality show Mojsejovci niekoľko dní minulosťou, konflikt medzi exproducentom tejto relácie Jeffom Minaříkom a Braňom Mojsejom naberá ďalší rozmer.

 
 
Prekliata šou? (30.06.2005 08:00)
Po sérii obvinení, s ktorými vyrukovali manželia Mojsejovci, sa v paľbe kritiky ocitol aj psychológ PhDr. DUŠAN FABIÁN, CSc. Čo si o obvineniach, Nore s Braňom a o celej reality show myslí?

 
článok
BRATISLAVA - Aj keď má od nedele na konte milióny, napriek tomu sa stále trápi! Ani výhra v kontroverznej reality show Mojsejovci nepriniesla Košičanovi Pavlovi Modelovi Petríkovi (23) pokoj. Možno viac ako inokedy v tejto chvíli myslel na svojho mŕtveho otca, ktorého smrť je stále zahalená rúškom tajomstva. A Model chce po rokoch čakania konečne poznať celú pravdu!

 
článok
BRATISLAVA - Neobíde naprázdno! Aj keď Milan Ráš Schmidt (47) dva milióny z vrecka manželov Mojsejovcov nezískal, predsa mu len čosi kvapne. V poslednom priamom prenose reality show mu to naznačil aj Braňo Mojsej (37) tesne po vyhlásení víťaza.

 
 
Mojsejov terapeut (20.06.2005 08:00)
Takmer tridsať rokov abstinuje, je jedným zo služobne najstarších zamestnancov Odborného liečebného ústavu psychiatrického Predná Hora a klienti naňho spomínajú len v dobrom. S úctou a vďakou o ňom hovorí aj Braňo Mojsej. Laický psychoterapeut JURAJ MARIANI (72).

 
článok
BRATISLAVA - V reality show Mojsejovci prepukol ďalší škandál! Nora Mojsejová (47) vo včerajšom živom prenose, kde dostal padáka Robertino Nemec Stefanelli (40), obvinila dvorného psychológa finalistov Dušana Fabiána z toho, že do relácie vybral súťažiacich, ktorí neboli psychicky v poriadku.

 
článok
NITRA/KOŠICE - Finalisti reality show TV Markíza i samotní manželia Mojsejovci sú v ohrození! Niekto ich chce zrejme umlčať, aby držali jazyk za zubami a nehovorili na verejnosti o špinavostiach zo zákulisia kontroverznej relácie.

 
 
Predáva zmrzlinu (16.06.2005 08:00)
Neslávne sa skončila kariéra vysokoškolsky vzdelanej kriminalistky DANY PODHRADSKEJ (27) s prezývkou Mejkpísová. Po tom, čo jej manželia Mojsejovci verejne vykričali, že sa liečila na psychiatrii a že je 'na hlavu“, nemôže si nájsť primeranú robotu. Chce Mojsejovcov žalovať.

 
článok
BRATISLAVA - Zostávajúci finalisti reality show Mojsejovci majú strach. Obávajú sa, že víťaz súťaže sľúbené dva milióny neuvidí! Exproducent relácie Jeffo Minářík totiž tvrdí: "Mojsejovci vymýšľajú škandály, aby nemuseli výhru vyplatiť." Nový Čas sa preto rozhodol vypátrať, kde sú dva milióny pre výhercu.

 
článok
Prečo sa nevrátili? (11.06.2005 18:00)
Nie všetci vylúčení kandidáti mali chuť vstúpiť opäť do „jamy mojsejovej“. Prečo odmietli ponúknutú šancu?

 
článok
BRATISLAVA - Toto už naozaj nemá s televíznou reality show nič spoločné! Spor medzi bývalým producentom reality show Mojsejovci Jeffom Minaříkom a pánom domu z Pereša Braňom Mojsejom (37) naberá na obrátkach. Najnovšie Minařík obvinil košických boháčov, že chcú reláciu skončiť, aby nikomu nemuseli zo svojho vrecka vyplatiť dvojmiliónovú výhru. Naozaj odíde víťaz reality show s dlhým nosom?

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Aféry okolo finalistov reality show Mojsejovci nemajú konca-kraja. Niet dňa, počas ktorého by na povrch nevyplávala nová špinavosť alebo pikantné odhalenie.

 
článok
BRATISLAVA - Tak toto hádam nemyslia vážne! Novučičké auto, ktoré malo byť náplasťou pre jedného z oklamaných esemeskujúcich divákov v reality show Mojsejovci, získal príbuzný generálneho riaditeľa TV Markíza Vladimíra Repčíka! Škandál okolo šou sa tak zamotáva viac a viac. Ide "len" o zhodu náhod, alebo je za všetkým zámer?

 
článok
BRATISLAVA - Tvrdé obvinenia manželov Mojsejovcov na adresu moderátora ich reality show Vila Rozborila (37) a odhalenie škandálu s falšovaním diváckych hlasov ho dostali na kolená. Nedvíha telefón, vyhýba sa novinárom a chodí ako bez duše.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Vzťah medzi moderátorom reality show Mojsejovci Vilom Rozborilom (38) a manželmi Mojsejovcami sa každým dňom vyostruje! Podľa boháčov z Pereša je táto tvár Markízy chorý psychopat, ktorý je za peniaze schopný urobiť čokoľvek. Čo všetko vidí Braňo Mojsej za usmievavou tvárou Rozborila?

 
 
Do parlamentu by 'zapadla“ (02.06.2005 08:00)
Nora Mojsejová sa 'zviditeľnila“ v médiách najmä v súvislosti s reality show, ktorá ešte stále zamestnáva pozornosť slovenského národa. Bola tu však aj predtým a nebola celkom nenápadná.

 
článok
KOŠICE/BRATISLAVA - Mojsejovci už majú cirkusov okolo svojej reality show plné zuby! Nelieta v nich iba produkčná firma Jam Film 1999, s ktorou sú na nože pre falšovanie diváckych hlasov, ale najnovšie si podávajú aj moderátora programu Vila Rozborila (38).

 
článok
Odstúpi dnes Češka? (01.06.2005 12:00)
KOŠICE - Sklamanie Aleny Semanovej (44), alias Češky, po návrate do reality show Mojsejovci bolo neprehliadnuteľné. Finalisti jej na privítanie ani ruku nepodali a jasne dali najavo, že ju už medzi sebou nechcú. Zrejme aj preto v nedeľnej relácii Mojsejovci vyhlásila, že chce z domu okamžite odísť.

 
článok
BRATISLAVA - Pre Mojsejovcov bol stredajší priamy prenos ich reality show v televízii Markíza poslednou kvapkou. Pracháči z Pereša to už nevydržali, vybuchli priamo pred kamerami a otvorene spochybnili transparentnosť celej hry. Vypovedali tým vojnu produkčnej spoločnosti Jam Film 1999, ktorá reláciu vyrába. Poslednej kvapke však podľa Braňa Mojseja predchádzalo mnoho ďalších...

 
článok
BRATISLAVA - Braňo Mojsej (37) stojí na tenkom ľade! Jeho manželka Nora (47) pred dvoma rokmi požiadala o rozvod a údajne dodnes žiadosť nestiahla. Tak to opisuje nežnejšia polovička kontroverzného hudobníka vo svojej autobiografickej knihe s názvom Nora Mojsejová. V prípade rozvodu košických boháčov by Braňo zo spoločného majetku nedostal ani fuka!

 
 
Pesnička, alebo reklama? (26.05.2005 14:00)
Reality show Mojsejovci sa najnovšie propaguje aj pesničkou V dome, ktorú spievajú jej účastníci. Nezložil ju však BRAŇO MOJSEJ, ale jej melódiu si požičal zo známeho hitu Suzi Quatro. Prečo?

 
článok
Braňo Mojsej i Tiroláčka ju vyzývali, aby prišla na priamy prenos. Celé Slovensko je zvedavé, aká je Nemcova manželka GABIKA.

 
 
Stratí tvár? (20.05.2005 07:00)
Spomedzi účastníkov reality show Mojsejovci sa nepochybne ako najvýraznejšie osobnosti predierajú do popredia Jožo Ráš a Guru. Obaja majú čosi spoločné. Úprimnosť až na kosť a akúsi detskú bezradnosť.

 
článok
BRATISLAVA - Najhľadanejšia Slovenka sa konečne ukázala! Manželka kontroverzného Nemca z reality show Mojsejovci, Robertina A. Stefanelliho (40), po mnohých výzvach Braňa Mojseja dorazila na stredajší priamy prenos relácie. Go-go tanečnica Gabika (21) prišla podporiť svojho partnera, ktorý odlúčenie od nej znáša veľmi ťažko.

 
 
Bohém a frajer (12.05.2005 08:00)
Tridsaťsedem rokov učil dnes už dôchodca Albín Potočný na hotelovej škole v Kežmarku. Zažil so žiakmi všeličo, na niektorých si už azda nespomenie, ale BRAŇO MOJSEJ je iný prípad.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - "Nora Mojsejová ma chcela vyštvať z domu," tvrdí exfinalistka reality show Mojsejovci Dana Podhradská (29), alias Mejkpísová, z Bratislavy. Pani z vily na Pereši ju údajne psychicky týrala, čím chcela dosiahnuť, aby z hry sama odstúpila. "A potom by na moje miesto dosadila svoju favoritku Barbie," hovorí Mejkpísová. Bolo to naozaj tak?

 
 
'Hra' o nervy (06.05.2005 14:00)
Nikto nevie, čo sa v dome Mojsejovcov stalo v týždni, keď MEJKPÍSOVÁ bola žolíkom. Nora Mojsejová, ale aj jej muž Braňo Mejkpísovú doslova znenávideli. Pri poslednom živom vysielaní bolo jasné, že si neželajú nič iné, len aby kriminalistka vypadla. Z ich domu, z hry, z ich života...

 
článok
BRATISLAVA - Ďuro Mokrý (27) si chce kúpiť miesto v dome Mojsejovcov! Za rovných 50-tisíc korún. Túto veľkorysú ponuku chce dať podľa zistení Nového Času deviatim zostávajúcim finalistom reality show priamo v živom prenose, ktorý dnes večer odvysiela TV Markíza. Do tajného plánu moderátora počasia je zasvätený aj Braňo Mojsej. Hostiteľ z domu na Pereši sa s ním spolčil buď z recesie, alebo v snahe vyvolať škandál, a tým zvýšiť sledovanosť programu. Veď on nemá čo stratiť...

 
článok
ČAKAJOVCE - Exstarosta obce Čakajovce a zároveň finalista kontroverznej reality show Mojsejovci Oskár Bíro (39) mal v minulosti vážne problémy s alkoholom. Prvý muž obce si údajne zriadil kanceláriu priamo v dedinskej krčme, odkiaľ riadil chod Čakajoviec.

 
článok
BRATISLAVA – Preťažkú úlohu mal včera večer citlivý automechanik Jožo Ráš, alias Milan Schmidt (46). V reality show Mojsejovci síce získal najviac diváckych esemesiek, a tým aj výhodný flek žolíka, musel však z hry vylúčiť jedného súťažiaceho. Z mojsejovskej vily po dlhom zvažovaní nakoniec vyhodil Češku – 44-ročnú sekretárku z Košíc Alenu Semanovú. „Necítil som žiadnu ľútosť, že odchádza,“ vysvetlil svoje rozhodnutie Jožo.

 
článok
KOŠICE - Tí sa teda našli! Po vyhadzove Mejkpísovej sa od minulého týždňa v luxusnom dome Mojsejovcov uvelebil Versače. Hostiteľskému páru tento finalista reality show zjavne padol do oka, a ten si život na veľkej nohe vychutnáva obrovskými dúškami. Za pobyt v zlatej klietke platí Versače Mojsejovcom tým, že im robí dievča pre všetko.

 
článok
Mejkpísová: Kašlem na vás! (25.04.2005 00:02)
BRATISLAVA - Užila si toho viac než dosť! Vedenie televízie Markíza si po stredajšom vyhadzove Bratislavčanky Dany Podhradskej, alias Mejkpísovej (29) z reality show Mojsejovci pravdepodobne vstúpilo do svedomia.

 
článok
Mejkpísová je na dne! (24.04.2005 00:00)
BRATISLAVA - Mojsejovci to opäť prepískli! Iba deň po tom, ako televízia Markíza dostala za ich reláciu mastnú pokutu, ešte viac pritvrdili. Tentoraz nešlo o žiadne nadávky ani oplzlé výrazy.

 
článok
BRATISLAVA - V stredajšom priamom prenose Mojsejovcov vyzerala byť vylúčená finalistka Mojsejovcov Dana Podhradská (29) porazená a na kolenách! Ako Mejkpísová totiž neprišla len o šancu vyhrať dva milióny, ale aj o zamestnanie, byt a nakoniec aj o ľudskú dôstojnosť! Pri včerajšom rozhovore sa však už usmievala a snažila sa povzniesť nad všetky udalosti predchádzajúcich dní.

 
článok
BRATISLAVA - "Peniaze nedostaneš, odchod domov!" To je jasný odkaz Braňa Mojseja prvému vypadávajúcemu z markizáckej reality show Mojsejovci. Mário Petrík, prezývaný Ír (19), v stredu večer definitívne opustil súťaž a rozlúčil sa s vidinou dvojmiliónovej výhry. Prečo?

 
článok
BRATISLAVA - Stačilo! Už dosť! Prestaňte! Toto všetko kričia rozhnevaní Slováci, ktorí sa pohoršujú nad reality show TV Markíza Mojsejovci. Diváci vyčítajú jej hlavným aktérom – bohatým manželom z Košíc – aroganciu a prízemnosť, účastníkom kastingov zas ochotu za dva milióny zapredať ľudskú dôstojnosť. Tvrdá kritika však neobchádza ani vysielateľa programu, televíziu Markíza.

 
článok
BRATISLAVA - Dlho očakávanú reality show košických boháčov Braňa (36) a Eleonóry (46) Mojsejovcov poznačil ďalší škandál! Len pár dní pred zajtrajším vysielaním Mojsejovcov mal osobné údaje finalistov k dispozícii cudzí človek!

 
 
Nechutné (24.02.2005 08:00)
'Druhá šanca pre všetkých! Aj náhoda môže zmeniť váš život.“ Takto sa prihovárali Mojsejovci z celostranových reklám. Rodné Košice im však dali mat. V piatok večer prišlo na Hlavnú ulicu pred divadlo len okolo 400 ľudí.

 
článok
TATRANSKÁ LOMNICA - Kontroverzní manželia Braňo (36) a Eleonóra (46) Mojsejovci predchádzajúce dva dni oslavovali! Meno známej košickej podnikateľky totiž v kalendári pripadá na dvadsiaty prvý februárový deň. A to je predsa poriadny dôvod na radosť.

 
 
Facka voličom (16.02.2005 08:00)
Niekoľko tisíc korún bude stáť slovenských daňových poplatníkov rozmar starostu Čakajoviec. OSKÁR BÍRO odstúpil z funkcie preto, aby postúpil do reality show košických boháčov a pokúsil sa od nich získať dva milióny. Nové voľby však zaplatíme všetci.

 
článok
KOŠICE - Vynadajte nám a postúpite! Braňo Mojsej dal túto úlohu všetkým 110 vybraným účastníkom dvojmiliónovej šou prostredníctvom oficiálneho listu.

 
 
Skrytá pred svetom (10.02.2005 08:00)
Keď sa v denníku Nový Čas prevalil škandál o tom, ako chudobne býva matka milióny rozdávajúceho speváka Braňa Mojseja, ten okamžite pricestoval za ňou a oznamom na dverách zakázal každému vstup do domu, v ktorom býva.

 
článok
BRATISLAVA - Spolužitie bohatých manželov Mojsejovcov poškvrnilo ďalšie odhalené tajomstvo! Hoci Braňo (36) a Nora (46) onedlho nasťahujú do svojej prepychovej vily tucet cudzích Slovákov a jednému z nich venujú 2 milióny korún, spevákov syn z prvého manželstva - 14-ročný Braňo, nesmie prah ich luxusnej rezidencie prekročiť!

 
článok
Mojsejovci: Sme sklamaní (02.02.2005 14:00)
BRATISLAVA - Košickí pracháči manželia Mojsejovci sú z účastníkov kastingu do ich reality show sklamaní. Slováci sú schopní pre dva milióny korún urobiť čokoľvek - vzdať sa lukratívneho zamestnania, dorezať sa do krvi či dokonca sa vyzliecť donaha, no ani jeden z nich sa neodváži povedať im pravdu do očí.

 
 
Kult mojsejovitosti (02.02.2005 13:00)
Reality show MOJSEJOVCOV vyvoláva široký rozptyl reakcií. Od absolútne nepublikovateľných až po neskrývanú ľahostajnosť. Pre niektorých je to hlúposť, pre iných šanca, ako si zlepšiť domáci rozpočet.

 
článok
BANSKÁ BYSTRICA – Aj keď šialený boj o dva milióny manželov Mojsejovcov sa začal len včera, hneď na prvom kastingu v Banskej Bystrici dali Mojsejovci všetkým účastníkom jasne najavo, čo si o celej hre skutočne myslia. Do banskobystrického hotela Lux sa prikradli potajomky zadným vchodom a všetkých hráčov si pozreli v pohodlí oddelenej miestnosti na obrazovke.

 
článok
SMOLNÍK - Žijú v prepychu a okázalom bohatstve. Bankové konto známych košických manželov Mojsejovcov je natoľko tučné, že sú ochotní z neho odkrojiť dva milióny korún a venovať ich akémukoľvek Slovákovi.

 
 
BRATISLAVA - Polícia pátra po podpaľačovi, ktorý v stredu ráno podpálil potraviny v Mojši v Žilinskom okrese.

 
článok
BRATISLAVA/KOŠICE - Toto je zlatá klietka Mojsejovcov! V pompéznom sídle známych košických boháčov Braňa (36) a Nory (46) Mojsejovcov bude onedlho uväznených 12 finalistov novej reality show TV Markíza Mojsejovci.

 
článok
Kto sa chce stať milionárom? (07.01.2005 12:00)
BRATISLAVA/KOŠICE - Boj o dva milióny korún vrcholí! K dnešnému dňu zaplavilo Markízu vyše osemtisíc prihlášok do novej reality show Mojsejovci. Prihlásení Slováci kvôli vidine prepychového života neváhajú s pracháčmi Mojsejovcami bývať niekoľko týždňov v ich luxusnej vile. A dokonca spĺňať aj príkazy! Kto vlastne má záujem o tento slušný balík peňazí?

 
článok
BARTISLAVA/KOŠICE – Chcete patriť aj vy medzi milionárov? Prepychový život je na dosah ruky! Nemusíte mať pritom ideálne miery ani vysokoškolské vzdelanie, ba dokonca ani zvláštne schopnosti. Stačí vek od 18 do 50 rokov a prihlásiť sa do novej reality show TV Markíza Mojsejovci. Známi košickí boháči Mojsejovci vám z vlastného vrecka dajú na ruku 2 milióny korún. No je potrebné presvedčiť ich, že si to skutočne zaslúžite.

 
 
Čo nové, Mojsejovci? (03.11.2004 00:00)
Krstu jeho nového albumu Sen predchádzala anketa v uliciach Košíc. Viete, kto je Braňo Mojsej? Väčšina rodákov odpovedala: Ten, čo má tú bohatú ženu?

 
 
Kto sa nabalí? (15.06.2004 00:00)
Roľník Blažej Šeliga z Tepličky nad Váhom si takto spomína na stretnutie s ministrom Pavlom Ruskom: „Spýtal som sa ho, čo bude s našimi pozemkami. A on na mňa: Vaši vnuci sa vám ‚poďakujú’, keď Kórejčania odídu! Dostanete 95 korún za meter štvorcový, alebo vás vyvlastníme!“

 
 
Plesajú aj Košice (21.01.2004 00:00)
Plesová sezóna je už "vo vare", a to nielen v Bratislave. Počas uplynulého víkendu sa v Košiciach uskutočnili súčasne hneď dva plesy "? Mestský reprezentačný ples v hoteli...

 
 
Žijú ako králi (10.11.2003 00:00)
Jedáleň od Versaceho, gauč za 700 000, telefóny z ružového porcelánu, oblečenie z módneho domu Escada, starožitné zariadenie všetkých štýlov, drahé obrazy a kožušiny. Aj takto dnes žijú Slováci. Neveríte?

 

 

2009 © myšlienka a vytvorenie stránky Peter M. -  autor obrázku manželov Mojsejovcov je TV Markiza so sídlom v Bratislave. Ja som so sídlom v Košicach ale ne z Pereša.